Rozbočovač (SPLITTER) pro VDSL/ADSL modemy, Annex B, 2x RJ11 / 1x RJ11

 
Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 9
 

ADSL/VDSL SPLITTER - rozbočovač signálu pro modem a telefon. Osazeno 3x standardním konektorem typu RJ11 (6P4C). Kompatibilní s ISDN, ADSL, VDSL, VDSL2 a VDSL2+ modemy. Určeno pro internetové přípojky operátorů O2, T-mobile, Vodafone a dalších, pokud chcete zároveň používat modem a pevnou telefonní linku.

Dostupnost Vyprodáno (>10 ks)
149 Kč    
Kód produktu SPLITTER
Značka OEM
Kategorie VDSL modemy
Záruka 2 roky
 

Rozbočovač (splitter) slouží pro oddělení frekvenčního pásma, které využívá PSTN (klasická telefonní linka), nebo euroISDN2 od frekvenčního pásma, ve kterém pracuje technologie ADSL/VDSL. Systém ADSL/VDSL umožňuje současný provoz telefonní přípojky i přenos dat po jednom vedení a splitter odděluje telefonní hovor od přenášených dat. Splitter je možné použít ke všem ADSL/ADSL2+ a VDSL/VDSL2 modemům na trhu prodávaných v minulosti i současnosti.

Jedná se o pasivní elektronickou součástku, která zajišťuje rozdělení kmitočtového pásma na část hovorovou a nadhovorovou.

-a138572

Rozměry: 5.5cm*4cm*2cm

Provedení: Annex B
Vstup: 1x RJ-11 konektor pro připojení telefonní linky
Výstup: 1x RJ-11 konektor pro telefon
Výstup: 1x RJ-45 konektor pro ADSL/VDSL modem

Pokud využíváte telefonní linku pouze pro internet a stolní telefon nevyužíváte, tento splitter nemusí být použit a kabel od operátora vyvedený většinou do telefonní zásuvky, můžete zapojit rovnou do vašeho modemu.

Tip: Ikdyž nemáte telefon na volání, splitter můžete využít napříkad k prodloužení vaší stávající šňůry vedoucí do modemu. Stačí do něj zapojit kabel vedoucí z telefonní zásuvky a vyvést jej z portu určeného pro ADSL/VDSL modemy. Telefonní port necháte volný.

Hmotnost 0.1 kg