LTE modem HUAWEI B2338-168 - bílý (T-Mobile) (NOVÝ)

 
  • 1 z 18
 

Nový venkovní modem v anténě + vnitřní jednotka (router). Směrový. Délka UTP kabelu od venkovní jednotky může být až 100m bez vlivu na útlum signálu. Jejich použití vám může zajistit až nekolikanásobně rychlejší internet, než jaký Vám může poskytnout interní modem, nebo telefon v domácnosti.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 6 690 Kč
Ušetříte 2 700 Kč (–40 %)
3 990 Kč
Kód produktu B2338-168TM
Značka Huawei
Webová stránka značky consumer.huawei.com/
Kategorie Modemy
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Modem podporuje všechny operátory. Není blokovaný, takže jej můžete využít se všemi operátry v ČR i v zahraničí.

Instalaci zvládne i lajk. Jsme schopni dodat i venkovní UTP kabel libovolné délky. Modem se instaluje na střechy na stožáry, fasády, balkónová zábradlí atd. Má krytí IP65 a je odolný povětrnostním vlivům.

Venkovní antény se používají na místech s horší dostupností signálu. Jejich použití vám může zajistit až nekolikanásobně rychlejší internet, než jaký Vám může poskytnout interní modem, nebo telefon v domácnosti. Venkovní jednotka je napájena vnitřní jednotkou pomocí PoE a nedochází tak k degradaci signálu vedeného po vodiči, jako untén vedených koaxiálem.

Jde o směrovou anténu, která může dosáhnout za určitých okolností lepší kvality přijímaného signálu, než jaký zpracuje například modem B2368, který je všesměrový. Směrové antény se používají v případě přímé viditelnosti na vzdálený vysílač (BTS). Přímá viditelnost není podmínkou, ale signál může být o něco horší.

LTE modem HUAWEI B2338-168 určený pro instalaci vně budov pro příjem LTE signálu. Modem umožní připojení domácnosti k internetu s rychlostí stahování až 150 Mb/s (dle konkrétního tarifu a místa) a teoretickou průchodností až 420 Mb/s (v závislosti na konfiguraci LTE sítě). HUAWEI B2338-168 nabízí možnost připojení celé škály zařízení. Vnitřní jednotka obsahuje přístupový bod podporující WiFi na 2,4 a 5 GHz, v případě potřeby lze také využít dvou portů místní sítě LAN (Gigabit Ethernet), k nimž lze připojit tradiční počítač nebo jiný síťový prvek LAN. Modem nabízí rozsáhlé možnosti konfigurace a vyznačuje se i vysokou mírou bezpečnosti. Vnitřní jednotka je napájena síťovým adaptérem připojeným k síti 230V, vnější jednotka, která obsahuje LTE část a SIM kartu, je pak s vnitřní jednotkou propojena Ethernet kabelem pro venkovní použití, který slouží nejen k přenosu dat, ale i napájení vnější jednotky (Power over Ethernet).

Obsah balení: LTE modem - venkovní jednotka B2338-168ODU, vnitřní jednotka B223-168IDU, český návod - Rychlý průvodce, montážní sada (2x podložka pérová, 2x kovový stahovací pásek, montážní konzole), síťový zdroj (napájecí adaptér) s koncovkou pro CZ zásuvku, 1x zemnicí kabel (délka 1 m), 1x Ethernet (LAN) kabel RJ-45 pro připojení vnitřní jednotky k počítači (délka 1,5 m).

Technické specifikace:

  • 2 LAN porty pro připojení počítače síťovým kabelem.
  • Bezdrátové připojení Wi-Fi ve verzích 802.11b/g/n/ac pro frekvence 2,4 a 5 GHz s rychlostí až 150 Mbit/s.
  • Modem obsahuje i celou domácí bránu, včetně směrovače a firewallu.
  • Podporuje všechny technologie a pásma 4G LTE signálu.
  • Rozměr vnitřního routeru je 17,3 × 12,8 × 6 cm a vnější antény 25,5 × 25,2 × 10,2 cm.

 

Manuál k modemu k dispozici zde: https://www.t-mobile.cz/dcpublic/Navod_Huawei_LTE_TDD_B2338.pdf

FCC ID Test Report https://fccid.io/QIS-B2338-168IDU/Test-Report/Test-Report-NII-3309748.iframe

Vysvětlení parametrů signálu RSRP RSRQ SINR a RSSI https://www.velmo.cz/vysvetleni-parametru-signalu-rsrp-rsrq-sinr-a-rssi

 
Hmotnost 0.3 kg