RUIDE RD1201500-C55-1OG Originální adaptér 12V 1,5A 5,5x2,5mm pro modem ZTE ZXHN H267A
Akce Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 10
Originální 12V 1,5A adaptér RUIDE RD1201500-C55-1OG pro modemy ZTE ZXHN H267A (zkrácené označení ZTE H267), který v ČR distribuuje společnost O2.
Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do
Kód produktu ADAP_H267A_2
Značka RUIDE
Kategorie Adaptéry
Záruka 2 roky
Jedná se o originální 12V 1,5A adaptér, který je v balení u ADSL/VDSL modemů ZTE ZXHN H267A (zkrácené označení ZTE H267) který v ČR distribuuje společnost O2.
Adaptér byl vytažen přímo z balení s modemem.
Parametry:
Výrobce: RUIDE
Model: RD1201500-C55-1OG
IMPUT: 100-240V 50/60Hz, 0,6A
OUTPUT: 12V = 1,5A
Koncovka: 5,5 x 2,5 mm
Rozměry: cca 70×42×30mm